Při nákupu nad 399 Kč pošta či Zásilkovna ZDARMA. Doručené do Vánoc garantujeme pro objednávky zaplacené do 17.12.2020 23:59 :-)

DOPRAVA A PLATBA

O přijetí vaší objednávky budete informování e-mailem ihned po jejím vyhotovení. Pokud zaplatíte online platební bránou, bankovním převodem Fio banky či zvolíte dobírku, objednané zboží zabalíme a expedujeme neprodleně po obdržení objednávky. Při odesílání vás informujeme opět emailem. Zásilku můžete očekávat během  1 - 3 pracovních dnů. 

 

Platby

Částku za zboží můžete uhradit formou dobírky při přebírání zásilky, bankovním převodem nebo on-line pomocí Vaší platební karty a platební brány GP webpay.

 

Dobírka

Zboží budete platit hotově při převzetí zásilky. Na některých místech Zásilkovny lze platit také kartou.

 

Platba bankovním převodem

Za zboží můžete zaplatit také bankovním převodem na náš účet. Pokud si zvolíte tuto formu platby objednávky, prosíme o úhradu celkové ceny objednávky na účet číslo 2600080832/2010 (variabilní symbol je číslo objednávky). Jakmile obdržíme Vaši platbu, přijde Vám potvrzení a objednané zboží Vám poté odešleme

 

Platba kartou online prostřednictvím brány České spořitelny GP WebPay

Zboží můžete zaplatit online pomocí Vaší platební karty. Po výběru této možnosti budete přesměrováni na platební portál GP webpay zajišťující bezpečné platby po internetu. V případě neúspěšné platby (například chybně zadané číslo karty) nelze platbu opakovat a je potřeba vytvořit novou objednávku. 

 

Ceny doručení

V rámci České republiky je doprava Českou poštou či skrz Zálkovnu nad 500 Kč ZDARMA. V dubnu 2020 platí poštovné či zálkovné ZDARMA pro všechny obejdnávky nad 250 v rámci podpory "stay home".

 

 

Online platba kartou

Bankovním převodem

Dobírkou

Osobní odběr

0

0

-

Zásilkovna

60 Kč

60 Kč

95 Kč

Česká pošta

60 Kč

60 Kč

95 Kč

 

 

Způsoby doručení zboží

 

Česká pošta

Doba dodání balíku prostřednictvím České pošty je většinou 1.-3. pracovní den od předání poště. Pokud Vás doručovatel nezastihne je balík uložen 14 dnů na Vaší poště.

Před přebráním zásilku zkontrolujte, zda-li je krabice neporušená. Při jakékoliv nesrovnalosti balík nepřebírejte. 

 

Zásilkovna

Je síť výdejních míst v obchodech, lékárnách, trafikách, buticích, benzinkách... Aktuální seznam výdejním míst najdete zde. Své výdejní místo si zvolíte při volbě dopravy ze seznamu a na dané místo Vám bude zásilka doručena do 1 - 3 pracovních dní od okamžiku expedice. Zásilkovna Vás průběžně informuje prostřednictvím SMS a e-mailem, který jste zadali v objednávce. Vyčkejte prosím, až dostanete informaci, že je zboží uloženo na zvoleném výdejním místě. Běžná doba uložení balíčku 7 kalendářních dnů, můžete ovšem zažádat o prodloužení na 21 dnů prostřednictvím odpovědní SMS. V SMS rovněž obdržíte heslo, které musíte při vyzvedávání nadiktovat.

Před přebráním zásilku zkontrolujte, zda-li je krabice neporušená. Při jakékoliv nesrovnalosti balík nepřebírejte. 

 

Osobní odběry jsou zdarma

Osobní doručení v rámci Pardubic je zdarma po platbě předem. Jakmile je zboží připraveno, pošleme vám email a domluvíme se na vyzvednutí nebo kurýrním doručení.

 

 

Zpět do obchodu